تعویض گلس گوشی


تعویض گلس گوشی

شما می توانید جهت مشاوره و استعلام هزینه تعویض گلس گوشی با شماره 02166320236  تماس بگیرید
و یا از طریق کلیک روی   ثبت درخواست   اقدام نمایید .

تعویض گلس گوشی

لطفا جهت آشنایی بیشتر با مجموعه آوافیکس و روند تعویض گلس گوشی توسط این مجموعه در ادامه مطلب همراه ما باشید.

گاهی پیش می آید که در اثر ضربه وارد شده به گوشی فقط گلس یا تاچ آن شکسته و در واقع ال سی دی دچار آسیب دیدگی نمی شود و مشاهده خواهید کرد که تصویر گوشی هیچ مشکلی ندارد و در اصطلاح عامیانه صفحه رویی گوشی شما شکسته می شود.

در برخی از گوشی ها امکان تعویض گلس به تنهایی وجود دارد که البته انجام این کار بسیار حساس می باشد و می توان گفت فقط تعمیرکاران متخصص و مجرب با استفاده از دستگاه های تخصصی قادر به انجام این کار می باشند.

تکنسین های آوافیکس در حوزه تعویض گلس برندهای معروف موبایل مانند آیفون و سامسونگ ضمن دیدن دوره های تخصصی از تجربه بالا برخوردار هستند و هنگام تعویض گلس گوشی های با حساسیت بالا به سایر قطعات گوشی از جمله ال سی دی آسیب نمی رسد .

آوافیکس جهت ارائه بهترین خدمات در حوزه تعویض گلس گوشی علاوه بر بهره مندی از تکنسین های آموزش دیده و با تجربه , مجهز به تجهیزات پیشرفته جهت تعویض گلس می باشد.

همچنین آوافیکس با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت , معدن و تجارت و  همچنین مجوز تعمیرات از اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی و ارتباطی یک مرکز معتبر و قانونی می باشد و شما می توانید با آرامش خاطر تعویض گلس خود را به آوافیکس بسپارید .

نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page